Przejdź do treści

Nasz zespół

Mgr Elżbieta Żurkiewicz 

psycholog, psychoterapeuta, doradca rodzinny

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im A. Mickiewicza.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szpitalu przy ul. Polnej w Poznaniu na Oddziale Patologii Wczesnej Ciąży oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W latach 1984-1997 pracowałam jako asystent w Instytucie Psychologii prowadząc zajęcia dla studentów. Dodatkowo prowadziłam autorskie wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

W dorobku akademickim kilkanaście artykułów naukowych.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą licealną oraz studencką wzbogacone licznymi kursami z zakresu pracy z osobami młodymi oraz profilaktyki.

Ukończyłam kurs WTTS-u w zakresie psychoterapii systemowej zakończony certyfikatem psychoterapeuty.

Mgr Magdalena Cieślik

psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy

Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych studia magisterskie – kierunek psychologia  i od wielu lat pracuję aktywnie w zawodzie oraz zajmuję się psychoterapią.  

Jestem absolwentką kursu podstawowego i zaawansowanego psychoterapeuty i doradcy systemowego i rodzinnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych.

Ukończyłam studium Systemowej Terapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo Skończyłam Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Dr Agnieszka Grodzka – Bartel

lekarz specjalista psychiatra 

Zajmuję się leczeniem osób dorosłych.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1986, specjalizację z psychiatrii pierwszego stopnia uzyskałam  w roku 1991 , a drugiego stopnia w roku  1996.

Ukończyłam akredytowany  przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne  czteroletni  kurs psychoterapii  w Instytucie Eriksonowskim w roku 2011.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam  podczas wieloletniej pracy na oddziale psychiatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego.

Aktualnie prowadzę  praktykę ambulatoryjną, leczę zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia lękowe, zaburzenia  depresyjne i nastroju, zaburzenia psychotyczne oraz zaburzenia funkcji poznawczych.